Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 vagyok. Kb. egy éve menstruálok. Eddig is kicsit darabosan jött ki belőlem. 4 hónapja voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta hogy nincs semmi bajom. Most viszont mikor csak leültem a wc-re egy viszonylag nagy szürkés fehéres hártya csúszott ki belőlem!!!

2014. ápr. 6. 14:02
 1/7 anonim válasza:

Biztos, hogy hártya? vagy simán csak váladék?

Ez teljesen normális, ne aggódj. Minden nőnek van ilyen. Ha esetleg aggaszt a mennyisége, vagy a színe sárgásra vált, esetleg bűzös lesz, na akkor összeszedtél valami fertőzést és menj el nőgyógyászhoz. De amíg olyan, amilyet leírtál, szerintem nincs ok aggodalomra.

2014. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem inkább ilyen nyúlós zselés tojásfehérje állagú darab jött ki? Csak mert az a hüvelyváladék peteéréskor jellemzö.
2014. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem váladék volt. :/
2014. ápr. 6. 16:04
 4/7 anonim válasza:
Mi más lehetne? A szűzhártyád nem fog csak úgy kiesni belőled! ;-)
2014. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) most egy kicsit akkor megnyugodtam :)
2014. ápr. 8. 06:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért voltál nőgyógyásznál 12-13 évesen?
2014. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért mert nagyon rendszertelenül jött meg, és valamikor majdnem 2 hétig erős vérzésem volt.
2014. ápr. 8. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!