Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális vagy baj?

Britannie kérdése:

Normális vagy baj?

Figyelt kérdés

Nagyon fontosak lennének a válaszok.

Már régóta van fehérfolyásom kb 2-3 éve eleinte nem gondoltam hogy baj lehet de eléggé zavaró. Most vagyok 14. A menzeszem 12 évesen nyáron jött meg először. Ez a fehérfolyás már előtte is volt. Mit tehetek ellene. Egyáltalán baj e ez? Nőgyógyásznál nem voltam még életemben és nem most szándékoznám elkezdeni ha nem muszáj. ..



2014. márc. 31. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, ha mindig ugyanolyan, illetve kis mértékben a ciklusodnak megfelelően változik.

Ha nem sárga, zöld, nem túrós, nem büdös és nem viszketsz.

Tehát fehér vagy átlátszó, inkább vizes vagy krémes, esetleg ilyen nyálkás, az mind normális.

Nem tudsz ellene tenni, de a tisztasági betét sokat javít a közérzeteden.

Nekem 11 éves korom óta van, most 20 vagyok, már totál megszoktam. :)

Nőgyógyászhoz ráérsz elmenni, ha már élsz nemi életet, vagy valami zavar támad, viszketés/gyulladás, vagy hosszú ideig tartó kimaradás, esetleg túlzottan erős vérzés.

2014. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem annxira budos szinte szagtalan de kb mindennap ugyanannyi van. Néha viszketek de csak nagyon ritkán most azért rakatam ki ezt a kérdést mert a mostani ciklusomat 1,2ara varom es mar két napja sotetbarnas neha egx kis piros beutesu van helyette ...
2014. márc. 31. 16:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár ciklus előtt általában barnás színű
2014. márc. 31. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális így, ne izgulj, minden rendben van.
2014. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) nagyon sokat segítettél *.*
2014. ápr. 2. 11:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!