Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék tenni ez ellen?

Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

Tudom hogy teljesen normális ilyenkor, de nagyon zavar.

Mielőtt megjön, megduzzadnak a melleim, állandóan kívánom a szexet (kívánom, nem csinálom...:D). Az 1.-2. napon nagyon rosszul vagyok, fáj a hasam, hányingerem van. Nos ezt kibírom, lehet ellene tenni, veszek be gógyszert. De az utolsó napokban nagyon megkavarodnak a hormonjaim, reggel még nagyon rosszul vagyok, aztán délután pedig már olyan jó kedvem van, hogy madarat lehetne velem fogatni. Hirtelen "szerelmes" leszek, mindig másba, minig van egy havi áldozat... Persze nem komolyan, ezekt utána el is felejtem, teljesen közömbösek lesznek megint. De annyira zavar, hogy 5 napig csak rájuk gondolok, nézem őket. És legtöbbször ilyen semmilyen, vagy ronda fiúk tetszenek meg, utána pedig szörnyülködök, hogy mégis mi tetszett ezekben :D Mintha egy 5 napos transzba esnék. Mit lehet ez ellen tenni? A figyelem elterelést már próbáltam, nem megy.



2014. ápr. 5. 12:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!