Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több gonddal küszködök, mit...

Több gonddal küszködök, mit lehet tenni ezek ellen?

Figyelt kérdés

Elég sok baj van a testemmel.

-Először is az arcomon gyakran jönnek ki pattanások. Naponta tisztítom és radírozom, de nem sokat változott.

-Sajnos olyan helyeken is erős a szőrzetem, ahol más nőknek egyáltalán nincs, vagy gyenge (has, belső comb, fenék stb.)

A hasam gyantázom például. Csütörtökön csináltam és már látom, hogy újra nőnek. A köldököm környékén benőtt szőrszálak is vannak, amiktől akármit csinálok, nem tudok megszabadulni.

A többi testrészemen is ez a helyzet. Borotvával végigmegyek szépen borotvahabbal, de másnapra már szúr.

-A növekedés és a hízás/fogyás kombináció miatt a combom felső részénél és a csípőmnél csíkok vannak (olyanok, mint a terhességi csíkok, mikor ugye megnő a has). Próbáltam keresni valami megoldást erre, de sajnos nem találtam.

Az a gond, hogy hamarosan bikini szezon és így nem vehetek fel még egy rövidnadrágot sem, nem hogy bikinit.

Aki tud, kérem segítsek, elég kínos. Teljes kozmetikus ellátásra sajnos nincs pénzem, nem tudnék erre több ezreket költeni.


Köszönöm: egy kétségbeesett 17 éves


2014. márc. 10. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is keresd fel a panaszoddal a háziorvosodat, gyermekorvosodat, ahova tartozol. A bajod hormonális eredetű, az orvosod majd tudja, hova kell küldjön. Csak egyet ne csinálj: ne hagyd annyiban a dolgot.
2014. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!