Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzeszem. Mit tegyek?

Késik a menzeszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 lány vagyok, nem élek szexuális életet. Az utóbbi időkben mindig napra pontosan megjött, de februárban megbetegedtem és az orvosom antibiotikumot írt fel. Február 10-én lettem beteg és pont akkor kellett volna megjönnie. Arra gondoltam, hogy a láz miatt, de utána írta fel az orvos sz antibiotikumot. Amíg lázas/beteg voltam nem is jött meg, majd csak február 22-én ami csak 4 napig tartott. Márciusban vártam, hogy megjöjjön, de nem jött meg.

Régebben is volt ilyen, hogy kihagyott 1 hónapot, de utána mindig megjött.

Utána olvastam, hogy stressz, hirtelen fogyás/hízás is lehet az oka. Meg az antibiotikum szedése is lehet ok? Nos mostanában elég sokat stresszelek, szinte mindennapos. Az óra átallítás miatt fáradékony is vagyok és elég sok mindent hárul rám.

Válaszokat előre is köszönöm!



16L



2014. ápr. 4. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Antibiotikumot NE szedj!

1. Szart se ér!

2. Valószínűleg emiatt késik neked.


A stressz meg nem hat ki erre.

2014. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!