Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött! Most mitcsináljak?

Megjött! Most mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Most megjött a mensi, és pont holnap lesz tesnevelés óránk + foci versenyen veszek részt, amit nem halaszthatok el. A tesi tanárunk is Férfi, szigorú stb. Nem hiszem, hogy megengedné, hogy ne tesizek. De a foci verseny az igazi kihívás lesz nekem. Valami tanács? :/

2014. márc. 31. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Használj tampont.
2014. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal elég betétet, esetleg csere bugyit, csere nadrágot, ha baleset történne.

Ha van lehetőség rá, utána zuhanyozz le.

2014. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Miért nem használsz tampont?
2014. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

tampon és tegyél be egy betétet is a biztonság kedvéért

ha hasfájós vagy, akkor mielőtt még elkezd fájni, vegyél be gyógyszert

2014. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 31. 21:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért még jöhetnek tanácsok, nagyon bizonytalan vagyok még :/ 2. válaszoló - megpróbálok vinni 1-2 ! De nekem van az a vastagabb bugyi/nadrág, esetleg felvehetném azokat..stb. Megha átáznék, ott lesz egy normális farmer gatya.
2014. márc. 31. 21:33
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Olyan nincs, hogy így tesizni kényszerít. Szólj anyukádnak, osztályfőnöknek, olyan tanárnak akiben bízol.

Nincs olyan, hogy tesizned kellene amikor megjött.

2014. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ez van! :/ Ezért kértem ki a véleményeteket.
2014. márc. 31. 21:53
 9/12 anonim válasza:
Nekünk nincs megengedve, hogy ne tesizzünk, ha megvan valakinek. Azt hittem ez mindenhol így van. Egyedül úszni nem kell. De amúgy nem használtál még tampont? Mikor nekem megvan, de nem fáj a hasam meg semmi, még futni is simán eljárok, mert nem érzem. Ha nagyon félsz akkor meg veszel fel hozzá egy betétet is. Nekem is volt már ilyen, és azzal egy egész napot simán kibírok, nem kell cserélni.
2014. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem kell tesizni, mert megjött? Nálunk annó a suliban lesz@rták, és ugyanúgy kellett mindenféle gyakorlatot végezni testnevelésből.

Álljunk már meg, és aki nő létére fizikai, megterhelő munkát végez, az nem megy dolgozni 4-7 napig, mert éppen menstruál, ugyan már!

2014. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!