Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megjött és nem merek...

Ma megjött és nem merek szólni anyumnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 20:18
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nagyon jól tetted, hogy minél előbb pontot tettél a dolog végére.Végső soron egy lány és anya közötti kapcsolat akkor a megfelelő ha spontán dolgokról is meg lehet beszélni mindent, hiszen ki áll a legközelebb egy lányhoz? nyilván az anyuka ( persze vannak rendkívüli kivételek )) de ez a normális.Neki kell a felvilágosítást minden kényes témában megadni már kislány korodban, de a felnőtté válás folyamatát pedig szigorúan vele kell megbeszélni.Egy lánynak nagy szüksége van anyai tanácsokra , szinte egész élete folyamán.. vannak amikor az apával bensőséges a kapcsolatod, de egy anya az más... Én magam már elmúltam 60 éves de nekem az édesapám volt a mindenem, a legjobb barátom a legjobb apám, a lelki társam... de az édesanyám mindenben segített és még a mai napig is , bár már sok esetben már ő szorul tanácsra, legnagyobb szívfájdalmam hogy édesapám korán meghalt és a mai napig nagyon hiányzik.... Viszont egyetlen lány unokám van + 4 fiú de ők mind csak velem tudják őszintén megbeszélni a kis ügyes bajos dolgaikat.A lány 11 éves, de hozzám bármilyen kérdéssel, kéréssel inkább jön mint az anyjához, vele is nagyon jóban van de én a mama vagyok a családban az , akihez a gyerekek a legnagyobb őszinteséggel jönnek.

Az édesanyáddal való kapcsolat nagyon fontos, ápold is szorgalmasan, mégha van is olyan illető aki közel áll hozzád... mert édesanya csak egyetlen egy van az életedben ... és ha már nem lesz nem fogod tudni senkivel pótolni... Egyébként gratulálok hogy nővé lettél, nagy dolog ez egy lány életében, de... most jönnek azok az időszakok, hogy nagyon vigyázz magadra és a fiúkat még tartsd távol magadtól, később ha érett leszel a kapcsolatra, akkor is nagyon okosan tedd, és százszor gondold meg kinek adod magad oda először és egyáltalán... ((egy bölcsnek mondható nagymama ...))

2014. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ki jött meg?
2014. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Előző hozzászólásából eszembe jutott az én sztorim: reggel jött meg, estig kihúztam valahogyan aztán összeszedtem összes erőm és szóltam neki: -anya megjött. erre ő: -ki? Mondom: egésségügyi erre megint: ki? . Na mikor a tudomására adtam. tesomtol kértem betétet. Aztán másnap mondta menyjek úszni mert ugye 'kevés' volt pedig...na mai napig nem mondom el neki mikor van meg, pedig ez nincs egy éve. Betétre is csak gyűjtöm a pénzt... Hát ezt senkinek sem ajánlom.
2014. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!