Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hugom most 11 éves, versenys...

Sajtoseszter kérdése:

A hugom most 11 éves, versenyszerűen úszik így tehát naponta van edzése. Még nem menstruál de majd ha elkezd akkor muszáj lesz tamopont használnia. Káros lenne ilyen fiatalon használnia? Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem káros.
2014. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem, had follyon ki...

ez komoly kerdes?

2014. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de hívd fel rá a figyelmét, hogy úszás előtt és után is cserélje ki újra. Ha folyton benne marad az uszodai klóros vízzel átáztatott tampon, az nem tesz jót a hüvelyflórának és könnyen gombás lehet. Bár hüvelygombát uszodában tampon nélkül is nagyon könnyű összeszedni, de azért nem árt az óvatosság.
2014. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem káros egyáltalán, de - és tudom, hogy nem ez volt a kérdés - nem biztos, hogy azonnnal fog tudni használni. Ez persze egyénenként változik, én kb félév után tudtam felrakni az elsőt, addig hiába próbáltam, nem ment.
2014. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!