Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomót találtam a mellemben,...

Csomót találtam a mellemben, melyik orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

A háziorvoshoz menjek először, vagy a nőgyógyászhoz?

Nem mensi után, vagy közben vettem észre, és nem múlt el...kicsit fáj is...


2009. dec. 18. 07:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azonnal a nődokihoz mentem,aki megvizsgált és elküldött ultrahangra és mammora.

Jóindulatú daganatom volt.

Azt tanácsolták a mérete miatt vetessem ki,beszéltem egy sebésszel,adott időpontot,reggel bementem,és már itthon ebédeltem.

Nekem is fájt,így vettem észre,hogy van ott valami.

A háziorvos ebben az esetben nem sokat tehet.

2009. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az, ha nőgyógyászhoz mész, annyiban segít, hogy ő jogosult beutalót adni mammográfiára. De ugyanígy a háziorvos is. Ők ketten. Megvizsgálni a mammográfián fognak, esetleg ultrahanggal, de akkor is ott, és nem a nógyógy-nál.
2009. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12:51-es ne haragudj, de ha valaki a nőorvosához megy mellpanasszal, 100 %, hogy tapintásos vizsgálatot FOG

végezni.Minden nőgyógyász egyben onkológus is.Vizsgálat nélkül mire is adna beutalót ?

2009. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem is volt egy nagy csomó a mellemben. Először nődokihoz mentem aztán kaptam egy beutalót uh-ra. Mert nem szerettem volna mammográfiára menni. (mert babát tervezünk, azóta sikerült, és jó is ,hogy nem mentem oda). Szóval az uh-on megnézték és valami folyadék volt bent azt ott azonnal leszívták aztán a másikban is talált egy picikét amit én nem is éreztem de azt is megcsinálták. Ez most volt dec.4-én. Ezt csak azért írtam ,hogy nem minden csomó rossz dolgot jelent. Bár én is nagyon meg voltam ijedve akkor.

Bocsánat ha egy kicsit hosszúra sikerült.

2009. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!