Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Vagy változhat még?

Ez normális? Vagy változhat még?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és 4 éve jött meg először

nem szoktam jelölgetni mikor van meg pontosan, de szerintem még mindig nem állt be

de igazából nem is ez zavar a legjobban, hanem hogy korábban jön meg, nem 28 nap múlva

az elmúlt 2 hónapban direkt néztem és 22 nap telt el az első naptól számítva

6 napig tart, viszonylag erős, de nem fáj csak néha kicsit görcsöl a hasam előtte

mennyire baj hogy hamarabb szokott megjönni? így évente eggyel többször menstruálok, de semmi más bajom nincs vele


2014. márc. 30. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
van akinek ilyen rövid, van akinél hormon probléma okozza van akinek semmi baja csak ilyen. Egyenlöre nincs vele teendöd és még változhat is. de az semmiképp nem árt ha vezeted egy naptárban, vannak jó online naptárak is azok automatikusan kiszámolják a ciklust stb.
2014. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj, nem vagy a legszerencsésebb, hiszen több nap esik ki a "normálisak" közül. de csak ennyi.
2014. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnyugtattatok hogy nincs semmi baj :)
2014. márc. 30. 13:07
 4/4 anonim válasza:
Semmi gond nincs vele, amennyiben 21 napnál hamarabb jönne meg, akkor mindenképp menj nőgyógyászhoz ! :)
2014. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!