Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell kivennem a NUVARING...

Mikor kell kivennem a NUVARINGET? Bövebben lent

Figyelt kérdés

Tudom, hogy le van írva a betegtájékoztatóba, de nekem nem 21 napra jön ki ahogy kiszámoltam hanem 22 napra.


November 27.-én este fél-10kor tettem be. Azt tudom h. mindig fél10kor kell kiszednem , és betennem.


Ahogy én számoltam az az hogy holnap kell kivennem és jövőhét pénteken kell visszatennem.


Most használtam először.


előre is köszönöm a válaszotokat


2009. dec. 17. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:

3 hét. Naptárban leszámolsz 3pénteket. Hogy sikerült 22napra kiszámolni?! Amúgy november 30napos, ha ez segít.


Ui: holnap vedd ki.

2009. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt tudom h. 30 napos:)

akkor számolni nem tudok, bár most megint megszámoltam és 21-re jött most ki:D

na jó inkább ne is válaszoljatokXD

2009. dec. 17. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:

nov 27 péntek volt, szóval mindig pénteken fogod kivenni meg betenni.

számolsz 3 pénteket-> dec 4, dec 11, dec 18.

18-án kiveszed, 25-én vissza

aztán megint számolsz 3 pénteket

2009. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen a nuvaring? gyógyszert nem szedhettél, nem zavar, könnyű feltenni?
2009. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagoyk, 3. válaszolónak.

én egyszerűsége miatt választottam, nem azért mert nem szedhettem gyógyszert. A nőgyógyászom mondta, hogy szerinte ez a ma kapható fogamzásgátlók közül a legjobb.

Melette szól hogy nem kell minden nap odafigyelni rá, nem marad el a bevétele, nincs semmi baj ha megy a hasad, vagy hánysz, ha elutazol nem marad otthon stb.

Felhelyezni nagyon egyszerű, könnyű. először talán fura feltenni, de akkor is sikerült elsőre. Kicsit megcsavarod, és felteszed, mint egy tampont. Levenni sem nehéz, bár ha nagyon hosszú körmöd van, (vagy az már inkább karom? :) ) akkor kicsit nehezebb, de megoldható. Érezni nem érzed hogy ott van, pont ezért először rohangáltam megnézni hogy megvan-e még, de mindig meg volt, már nem nézegetem..:)

szex alatt sem te, sem a párod em érzi, szóval tényleg olyan, mintha ott sem lenne.

én csak ajánlani tudom, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

2009. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Gyógyszert szedtem, de sokat híztam tőle, és a nődoki mondta h. próbáljuk ki ezt. Nekem nagyon bejön/jött. Tök egyszerű feltenni, pedig nincs rövid körmöm, és tényleg nem kell minden egyes nap tabit bevenni. Kicsit féltem az elején, hogy a Párom érezni fogja, de azt mondta egyáltalán nem érzi, és én sem. Meg először járt az agyam h. hogy véd meg a terhességtől egy nagy gumikarika:)))Nekem nagyooooon bevált ez a lényeg.

2009. dec. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!