Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok nektek szokott fájni a...

Lányok nektek szokott fájni a mellbimbótok mielőtt megjön?

Figyelt kérdés
eddig nem fáj a mellbimbóm csak a mellem holnapra várom kicsit idegeskedek 17/L
2014. márc. 24. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
ez normális eddig nem fájt most meg igen
2014. márc. 24. 19:27
 2/5 A kérdező kommentje:
?
2014. márc. 24. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
igen,szokott fájni,jobb esetben normális reakció,de ha aggódsz ez miatt nyugodtan menj el nődokihoz vagy a háziorvoshoz,meg fog nyugtatni,általában a nyirokmirigyek is egy kicsit meg duzzadhatnak emiatt se kell egyből megijedni,az a legjobb ha elmész orvoshoz.nekem is fáj és nekem felírt egy homeopátiás gyógyszert direkt emlőfájdalomra az a neve:MASTODYNON belsőleges oldatos cseppek.vény nélkül lehet kapni
2014. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 4 év rendszeres menstruáció után kezdett fájni a cicim időnként mielőtt megjött, aztán évekig nem fájt és most megint fáj a cicim is meg a mellbimbóim is minden hónapban, változó intenzitásban. Ha terhességtől félsz, emiatt az egy tünet miatt nem kell, megesik az ilyen változás.
2014. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, szokott.
2014. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!