Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a fehér cucc? Ezért...

Mi ez a fehér cucc? Ezért késik a havim?

Figyelt kérdés

pár napja,max. egy hete folyton fehér váladék van a bugyimban,ma már pár "nagyobb" darabka is volt...a havim kb 5 napja késik

mi ez? felfáztam? ha igen,mit kell tenni? (sosem voltam még felfázva) vagy valami más betegség? :/

anyumnak nem akarok szólni,mert tuti egyből nőgyógyához vinne,hogy nem vagyok-e terhes (biztos nem!! még szűz vagyok - de volt már hogy késett,és anyum egyből vizsgáltatni akart...)

segítsetek :/ félek

17 éves lány vagyok.


2014. márc. 16. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne Te mondd ki a diagnózist, ezt majd orvos mondja, azt mondd Anyukádnak, hogy hüvelygombára gyanakszol, és mondd el a tüneteid.
2014. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

Hát először is az ha fehérfolyásod van, teljesen természetes dolog, ami minden nőnek van, csak van akinek több.

Ha semmi más tüneted nincs, úgy mint például, sárgás, zöldes, büdös folyás, égető-viszkető-csípő érzés, akkor nincs semmi bajod, nyugi. A késés nem probléma még felnőtt nőknél is kimaradhat nagy ritkán egy, pláne a te korodban.

Szóval ne ess pánikba!

2014. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

Simán várd meg a mensidet, még az is lehet hogy egy kimarad, az se baj magában, ha más tüneted nincs.


Ez a fehér cucc a fehérfolyás, nekem is van.

2014. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze, de a "nagyobb darabka" semmiképpen nem normális tünet. A hüvelygombás folyás ilyen, hogy egyre több és a váladék túrószerű, darabos lesz. Ne halogasd, kezeltesd mert magától nem fog meggyógyulni, csak egyre rosszabb lesz. Itt nincs helye ennek a "mennyire ciki" félelemnek, mert a kezeletlen gombás fertőzés nagyon sok gondot tud okozni, többek közt meddőséget is.
2014. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Pontosan. Fehér folyása szinte mindenkinek van,kedves 12.,13.,de az nem darabos. Ha darabos,akkor az gombásodásra utal.
2014. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha valami más tüneted is lenne, akkor gombára lehetne gyanakodni.

Akkor vegyél Canesten combit, az gombára használatos és vény nélkül kapsz a gyógyszertárban, 3 nap alatt el kell múlnia tőle. Kárt nem okozol vele, viszont nagy valószínűséggel meggyógyít.

2014. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

tudom mi az a fehér folyás,nekem is van :) de ez más (volt)... kedz elmúlni...nem szedek semmi gyógyszert (Canesten krémmel kentem be kb. 3szor),de már alig van abból a "fehér cucc"-ból :D

havim még mindig sehol :( 2 hete késik már

2014. márc. 23. 10:47
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha egyszer , 2x kimaradna esetleg, még akkor sincs semmi baj.
2014. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!