Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a fehér cucc? Ezért...

Mi ez a fehér cucc? Ezért késik a havim?

Figyelt kérdés

pár napja,max. egy hete folyton fehér váladék van a bugyimban,ma már pár "nagyobb" darabka is volt...a havim kb 5 napja késik

mi ez? felfáztam? ha igen,mit kell tenni? (sosem voltam még felfázva) vagy valami más betegség? :/

anyumnak nem akarok szólni,mert tuti egyből nőgyógyához vinne,hogy nem vagyok-e terhes (biztos nem!! még szűz vagyok - de volt már hogy késett,és anyum egyből vizsgáltatni akart...)

segítsetek :/ félek

17 éves lány vagyok.


2014. márc. 16. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha darabkás, akkor az gombás fertőzésre utal.
2014. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és akkor mi a teendő? :/
2014. márc. 16. 19:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász.
2014. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

de nem tudom kihez mehetnék :|

hogyan keressek egy olyab nőgyógyászt aki talán aztán egész életemben a dokim lesz?

nem is tudom elképzelni hogy bárki kivizsgáljon ott >.<

segítség :'(

2014. márc. 16. 20:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Például kérdezd meg anyukádat,de akár olyan barátnőt,rokont akiben bízol. Biztosan tudnak ebben segíteni. De mivel ilyen fiatal lány vagy,jobb ha nem kezded el otthon kezelgetni magad.
2014. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
félek :(
2014. márc. 16. 20:37
 7/18 anonim ***** válasza:

A tüneteid alapján nagyon valószínű a hüvelygomba. Kezeltetni kell, mert csak rosszabb lesz. Elkapni nagyon könnyű, elég pl. ha csak rosszul törlöd meg magad és véletlenül széklet kerül a hüvely bejáratához.

Nekem a tablettás kenegetős canesten kombi bevált rá 3 nap alatt tényleg megszüntette, de nem ártana egy orvost felkeresni.

Az, hogy késik ezzel nem függ össze és egyáltalán nem biztos, hogy még be kell állnia.

2014. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz kell menned. Ne szégyellj erről Anyukáddal beszélni.
2014. márc. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de ez annyira kellemetlen téma :| hogy álljak oda anyum elé? "öö,figyu anyu...valószívüleg hüvelygombám van,jó lenne elmenni vele nőgyógyászhoz"... cikii :(
2014. márc. 17. 16:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, így ahogy leírtad. Ez nem ciki Anyukád előtt, hiszen vele is előfordulhat.
2014. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!