Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek amit leírok abban...

Szerintetek amit leírok abban az esetben a szűzhártya már átszakadt? (lennt van és elég érdekes) Plusz kacsa mekkora és milyen széles eszköz?

Figyelt kérdés

Na az van hogy ismerek egy csajt,aki még fiúval nem volt,de műbránert felcsúsztatott oda,legalább 13 cm hosszút az elmondása szerinte,nem vérzett,de amikor kihúzta akkor nagyon kicsi kis vérfolt volt az eszközön,ezt még a következő és az azutáni héten is megcsinálta és akkor is volt pici vér,de alíg valami.


Akkor neki átszakad a szűzhártyája?

És hogy hogy volt 3 alkalommnál is pici vér?


Ja és a rákszűrésnél használt kacsát azt hogyan kell elképzelni?

Milyen hosszú eszköz és milyen vastag kb?


2014. márc. 16. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel elszakadt.
2014. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem és mitől van kis vér?


A kacsáról mint szűrőeszközről tudnál írni,hosszúsága,vastagása?

2014. márc. 16. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Első voltam.

2014. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. A vérzés attól lehetett, hogy megsérült a lány szűzhártyája, még ha nem is szakadt át. De az is lehet, hogy csak a hüvelyfalát sértette meg.
2014. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké,köszi,a videot csak később tudom megnézni,mert apám is szobába van azt nem látja mit írok,de ha video menne azt tuti látná.
2014. márc. 16. 18:01
 6/10 anonim ***** válasza:
sok lánynak egyáltalán nem vérzik a szűzhártya átszakadása, ha teljesen be tudta tenni a vibrátort akkor tuti átszakadt már a szűzhártyája. Sok lánynak már atampon ahsználattól vagy sporttól is átszakad.
2014. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De úgy 50-60 szor mozgatta meg,ki és be,pont azért mert ilyet mondott hogy a kacsa tök nagy eszköz,meg biztos fáj,meg mit szól az orvos ha még szűz és át szakítja maga,szerintem kicsit bolond.De engem meg ezzel jól megijjesztett,aztán az is lehet hogy csak hazudott akár.
2014. márc. 16. 18:03
 8/10 A kérdező kommentje:
ok,értem.De biztos kicsit bolond ha ezzel jön mert ha dokihoz kell mennie mit szól az orvos és ezért szakította át,meg minek mondta el mindenkinek,de ezzel a vastag,meg hosszú kacsa dumival meg mindenkit elriasztott az már biztos.
2014. márc. 16. 18:06
 9/10 anonim válasza:
Tuti megszakítanék minden kapcsolatot ezen leányzóval.
2014. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A csaj kicsit bolond ezen a téren,de más területen meg normális,meg segítőkész,felkarok mást ha bántják,rászól másokra hogy hagyjátok,nem ártott nektek,lehet az a baj,hogy amikor beszél és mesél a családjáról,az jön le hogy senki nem törődik vele,nem beszélgetnek,haza mennek köszönnek és mennek a szobájukba.Sosem kérdezik meg ha valami baja van és látszik hogy sírt hogy mi van.Nincs kapcsolat köztük.Lehet ezért ilyen.Meg amit mesél,igen sokat segít,a házimunka az egész otthonukba,kivétel főzés minden az ő dolga,de sose mondják kösz.Én sajnálom.Néha látni az igazi énjét.
2014. júl. 12. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!