Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátommal december óta...

A barátommal december óta vannak köztünk szex. Mikor a péniszét beteszi, két irányba ágazódik el a hüvelyem, és olykor a nem jó irányba tolja be. Ugyanígy vagyok a tamponnal is. Ez vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fejlődési rendellenesség? Még sosem voltam nőgyógyásznál.
2014. márc. 15. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász!
2014. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászhoz hány éves kortól lehet egyedül elmenni?
2014. márc. 15. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van-e erre valami szabály.

Én 17 voltam, amikor először voltam, és egyedül voltam.

De az lenne a legjobb, ha anyukáddal is beszélnél erről és együtt elmennétek. Még sose mondtad ezt anyukádnak?

2014. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Soha, igazából nagyon rossz a kapcsolatunk,és semmit nem beszélünk meg soha!:\
2014. márc. 15. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem jó :(

De azért menj el orvoshoz, egyedül vagy egy jó barátnővel, testvérrel, más női rokonnal. Szerintem fontos, hogy tisztában legyél azzal, hogy mi ez, mitől lehet, mire kell odafigyelned, milyen következményei lehetnek.

2014. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már élsz szexuális életet, akkor gondolom elég idős vagy ahhoz, hogy egyedül menj nőgyógyászhoz.
2014. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A héten leszek 16. Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok, a barátommal 3 éve vagyunk együtt, és hát megtörtént..:\ Amit nem bánok, de valahol azért érzem, hogy nem helyes.
2014. márc. 15. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!