Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni a mellem? 14/L

Fog még nőni a mellem? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és 9 évesen jött meg a menzeszem. Akkor koromhoz képest elég nagy mellem volt, de azóta nem sokat nőtt, az osztálytársnőimnek viszont egyre nagyobb. És engem ez nagyon zavar,mert mi van,ha nekem már sose fog nőni, és mindig ennyire kicsi lesz?

Előre is köszi a normális válaszokat!


2014. márc. 10. 14:13
 1/8 anonim válasza:
46%
nem
2014. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Picit még talán, de nem sokat.
2014. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fog még nőni, nyugi. De ha nem nő akkor sincs gond.
2014. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elmeletileg 18-19 eves korig nohet, utana mar nem nagyon. az nem jelent semmit, hogy koran kezdtek el noni es most megalltak.

volt egy baratnom, neki 17 evesen meg semmi nem volt, aztan 19 eves korara nagyot nottek. szoval mindenkinel maskeppen alakul, nyugi :)


es mivel ugysem tudsz semmit tenni, igy hat fogadd el olyannak magad, amilyen.

2014. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Kb. 20 éves korodig van rá esélyed, hogy nőjön a melled, de nem attól leszel értékes ha nagy lesz!
2014. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik lány ismerősömnek 16 éves korában kezdett el igazán nőni a melle, most 17 éves, és sokan irigykednek a külső adottságaira. ;-) Pedig 14-15 éves korában leszólták miatta, hogy "nincsenek is mellei".

Egyébként meg szerintem sem a mellméret határozza meg, hogy ki mennyire szép. Meg egyáltalán, nem lesz senki attól több, hogy nagyok a mellei.

2014. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg még fog nőni.
2014. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!