Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nemsokára megjön?...

Szerintetek nemsokára megjön? Többi lent.

Figyelt kérdés

12 vagyok,nemsokára 13...még nem jött meg a havibajom.Emiatt

"kiközösítenek". Már mindenkinek megjött az osztályban...nem értem,nekem még miért nem jött meg?o.O

Megvannak a "jelek": fehérfolyás(több,mint 1 éve),szőr(kb egy éve),pattanások(egy hónapja rohamosan elkezdtem pattanásosodni,jelenlek kb 20-25 db van),alhasi görcsök.

Szerintetek még idén megjön?Nektek mikor jött meg?Csak h tudjam,mihez hasonlítani magam.


2014. márc. 10. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki ezért kiközösít azzal ne foglalkozz, mert az értelmi szintje a béka feneke alatt van! Senkit nem lehet a testi fejlődése alapján megítélni. Egyébként nem lehet tudni, hogy mikor fogsz menstruálni, de 16 éves korodig nem is kell aggódnod!
2014. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindig mindenki ezt írja...de azért köszi (:
2014. márc. 10. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért írja mindenki ezt, mert tényleg nem lehet tudni, hogy mikor fogsz menstruálni. Ezt senki nem tudja kiszámítani. De 16 éves korodig nincs is elkésve.
2014. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mond azt,hogy a napokba megjott. Aztan kalap-kabat. Elhiszik,aztan ennyi. Megis hogyan ellenoriznenek le?
2014. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Általában a fehérfolyás kezdetétől számítva kb. 2 év múlva jön meg a menstruáció, de ez nem törvényszerű. Van akinek előbb, van akinek több évvel később.
2014. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, szinte biztos vagyok, hogy az osztálytársaid nagy részének még nem nem jött meg, csak kamuznak.
2014. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tuti megjött nekik...valahogy látszik rajtuk...meghát,az egyik oszt társam kimert a WC-be és mikor bejött észrevettem h vér folt van a kezén xĐ A másik osztálytársam kikísértem a WC-re és előtte bementem,aztán ment ő és megint én mert elfelejtettem kezet mosni (xĐ) előtte nem volt ott a véres betét a szemetesben,aztán pedig igen...nameg látszik a viselkedésükön: mindenért felkapják a vizet,mindent felfújnak,mindig WC-re rohangálnak,stb (:
2014. márc. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!