Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy egy alapos megfaza...

Lehet, hogy egy alapos megfazas miatt nem jön meg/kesik?

Figyelt kérdés
PCOS-s vagyok, a utobbi 2-3 ciklusom 32-33 napos Volt, azt gondoltam, kezd beallni. Februar elejen ket hetig eleg beteg voltam, ami nem szoktam lenni, evek ota meg taknyos Sem voltam. Csak most kaptam egy kis ovis bacit a 2 eves lanykanktol. Kb. fel eve (vagy több) eleg biztosan erzem minden ciklusban az ovulaciot, eleinte teszttel "bizonyitottam" is, mostanaban mar biztam az erzesben es ez alapjan "vedekeztünk", mert kistesot kesöbb szeretnenk majd. Szoval Volt mar valakinek ilyen, hogy betegseg miatt szetcsuszott a ciklusa? Vagy lehet hogy megse allt be? Vagy kisteso??? A 32 nap Februar 24-en jart le, azaz most 45 napnal tartok, kb. a "vart" idöpont ota ugy fajdogalgat a hasam, mintha meg akarana jönni, de nincs semmi. Elöre is köszönöm a valaszokat.

2014. márc. 9. 21:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!