Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstruálok fogamzás...

Miért nem menstruálok fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés
6 hónapja kezdtem el szedni mert nem menstruáltam egy policisztás ovárim szindróma miatt azóta minden rendben volt kivéve mostanáig. Nem jön meg tegnap kellett volna menstruálnom. Terhes nem lehetek... Igaz sokat idegeskedtem ebben a hónapban és meg is vagyok fázva. De nem hinném ezek miatt nem jön meg.
2014. márc. 9. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Tabletta ellett sem menstruálsz, csak megvonásos vérzésed van. Annak pedig a szünet 2-7. napja között kell jelentkeznie, nem katasztrófa, ha egy napot késik a megszokotthoz képest.

Ha a szünetben nem jön meg, és éltél nemi életet, akkor teszt. Ha negatív, szedd tovább. Ha a következő sem jön meg, akkor orvos.


De egyébként a PCOS kezelésére önmagában csak a fogamzásgátló nem túl szerencsés. Ugyanis az abszolút tüneti kezelés, ha abbahagyod, ugyanolyan lesz minden, mint előtte. Vagy esetleg még rosszabb.

2014. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!