Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ennyire mindkét mellem?

Miért fáj ennyire mindkét mellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Elvileg március 1.-jén fog jönni a következő menszim, de már nekem kb a peteérési idő óta folyamatosan gondjaim vannak.

kb két hete elkezdett fájni a cicim, rettenetesen fájt a petefészkem, olyannyira, hogy hátul, a derekamra is kiterjedt.

Azóta reggelente és van hogy napközben is rámjön a hányinger, de van, amikor egész nap semmi.

Aztán a mellem fájása elmúlt 3 napra kb. Tényleg semmit nem éreztem. De most, 1 hete olyannyira fáj alul és a hónom-alja felé, hogy este aludni sem bírok már tőle. legszívesebben sírnék, annyira fáj. Szokott nekem feszülni menszi előtt, de akkor meg is van duzzadva. Most csak simán fáj és egy leheletnyit van megnőve.

A doki semmi elváltozást nem tapasztalt, de akkor miért fáj ennyire és mitől a melleim? Ha csak felemelem a kezemet, már akkor is nagyon fáj :(

Volt már valakinek hasonló? Mit csinált vele, hogy elmúlt? Mitől volt nektek?

Köszönöm előre is.



2014. febr. 24. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még korai volt..... :( De elhiszem, hogy türelmetlen vagy! Én is az lennék ;-)
2014. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:) No majd szombaton csinálok legközelebb!

Addig meg már melltartót sem veszek fel, mert már az is kegyetlen.

Remélem, hamar elmegy ez a hét :)

2014. febr. 24. 12:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Úgy lesz! ;-)

Én tudod mit bírtam csak elviselni? Vannak ezek a sportos, sztreccses atléta szerűségek, pamutból. Mert persze az se volt jó, ha "lötyögött" össze-vissza. (a munkahelyen kicsit kellemetlen volt... :) )

2014. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát most nem tudom... Sztem kilőve a babatéma. Éjszaka megjött, de nem túl erősen, de erősebben ahhoz, hogy ez terhes vérzés legyen. A cicim továbbra is fáj. Viszont a hasgörcs, ami szokott lenni, mikor megjön, csak pár óra múlva jelentkezett.

Ja és hamarabb is jött 2 nappal.

2014. febr. 28. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!