Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezdjem el? Használhatok...

Mikor kezdjem el? Használhatok tampont?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és már vagy 1 éve menstruálok, és kiszámoltam hogy nyárra elkéne kezdenem a tamponhasználatot, mert félek, hogy fájni fog ha felteszem, vagy hogy esetleg nem tudom jól csinálni, stb... Olvastam sok helyen hogy miközben használom, nem is érzem, de azt se tudom hogy lent mi hol van, szóval attól is félek hogy rossz helyre teszem, vagy ilyesmi, de azt hiszem ez normális az én koromban... :)

NORMÁLIS válaszolat kérnék erre:

-Fáj amikor először felteszem?

-Hogyan kéne, fekve, vagy állva?

-Ennyi idősen lehet?

Anyukám nem nagyon tolerálja az ötletet, szerinte csak középsuliban kéne ilyet hordanom, de elegem van a betétből, hogy folyton átázom, és hogy olyan érzésem van mintha bepisiltem volna, és tesiórán meg általában fel kell magam mentenem, mert nem akarom óra közepén mondanom a férfi tesitanárnak hogy:ó bocsánat tanárúr, kimehetek vécére? átáztam!

szóval valahogyan majd rá szeretnék szokni, de félek... és a felhelyezését sem nagyon tudom, mivel odalent nem igen szoktam sose turkászni...


2014. febr. 23. 16:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazából követtem azon a kis papíron lévő útmutatót, és könnyen fel sikerült tennem mindenféle gond nélkül :)) persze ez csak a bíztatásnak köszönhetően ment! ;)
2014. ápr. 14. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!