Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyoook, megjott a menzeszem...

Lanyoook, megjott a menzeszem es marha eros a verzes es annyira idegesit, hogy erzem amikor folyik. Valaki segiteni? Hogy nem lehetne erezni?

Figyelt kérdés
Valaki tudna valami jo tippet mondani,hogx ne erezzem(betetet hasznalok) tampon nagyon faj amikor felnyomom es szur

2014. febr. 23. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Szűz lány probléma, majd megszokod.

Miután már nem leszel szűz, a tampon megfelelő megoldás lesz.

2014. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szuz
2014. febr. 23. 13:38
 3/15 anonim ***** válasza:

tampon

vagy megszokod ezt

2014. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld kisebb tamponnal.
2014. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%

Nem vagy szűz és most jött meg? :D Plusz az írásod is arra utal, hogy nem vagy több 15-nél. Nem vagy semmi.


Egyébként tampon a megoldás csak.

2014. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem most jott meg..mar volt meg nehanyszor csak nemreg elvesztettem a szuzessegem es azota bazira folyok es idegesit,amugy 16 vagyok
2014. febr. 23. 13:50
 7/15 piriiiiii ***** válasza:

Pedig nincs más megoldás, mint a tampon. Használd, és hozzászoksz, nincs mese. Először persze, hogy szar.

Meg persze állhatsz kézen is egész nap...

2014. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha fáj a tampon, akkor rosszul teszed fel... nem elég mélyre... nem kell félni, nyugodtan told fel még egy jó ujjbegynyire, ne csak épphogy benned legyen... minit használ először... ha rendesen fel van téve, akkor egyáltalán nem érezni...
2014. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Betétnél mindig érezni fogod. Csak a tampon a megoldás.

Nem tudom, hányszor próbáltad a tampont.

A minivel kell kezdeni (pl. OB mini silk toch), akkor próbáld, amikor a legerősebb a vérzésed. Sokat segít, ha felteszed a lábad pl. a kád szélére, esetleg ágyban hanyatt fekve! A levegőt is akkor fújd ki. Annyira nyomd fel, amennyire tudod. Ilyen kis trükkök vannak, gyakorolgass, mert ezerszer jobb, mint a betét!

2014. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
silk touch Bocsi
2014. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!