Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szuz vagyok, normalt tampon?...

Szuz vagyok, normalt tampon? /tobb lenn/

Figyelt kérdés

Szuz vagyok. Mindenki azt irja minit hadznaljak, de ha az atazik?! Mert nekem nincs ugy hogy keves vagy sok az elejen. Folyamatos mennyiseg, es nem olyan keves. (Mar bocsi) es altalaba 6nap.

Szerintetek normal tampont hasznalhatok?

Lehet hogy nektek ciki de a testveremmel beszeltem rola: szerintem egy normalt hasznaljak.

Baratnom aki egyidos velem: ne hasznaljak nagyon picit, nagyobb(szelessegbe) fajtat hasznaljak.

Mas oldalak: minit, mindenkepp minit.

Akkor most mi legyen?

Raadasul amikor fel akarom helyezni eleg kenyelmetlen erzes, barhogy is probalom. Sot egy piciket felek is tole.

Meg ugye a folyas, nekem van hogy egy hetig megvan vagy ketto. Azt mondjak azzal semmi baj. Csak ha eg, vakarozik. Nekem semmifele ilyen tunete nincs. Akkor ez igy nem vaj ugye?!

12/L

Jah ha valaki el szeretne mondani hogy buta vagyok. Azt ne, nem az volt a kerdes.



2014. febr. 22. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
miota menstrualsz? miert nem varsz meg 1-2 evet a tampon hasznalattal hogy jobban megismerd a ciklisod es tudd mikor kell cserelni? en 15 evesen kezdtem hasznalni.
2014. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folyásnál ne használj tampont, csak menstruációnál, de ha 2 hétig menstruálsz, az már kicsit sok. Egyébként nem vagy buta!
2014. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egyébként olyan tampont használj, ami a menstruációd erősségéhez való, de kezdésnek jobb a mini.
2014. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!