Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normalis kell...

Szerintetek ez normalis kell mar a betet?

Figyelt kérdés
Ma azt tapasztaltam hogy a fekete bugyimon nagyon eros feher valadok egy csikban van es nem tudom h ez most normalis es hogy szukseges e a betet? Neha hordok egyebkent neha nem.. 13 eves vagyok, nem menstualok.. Ez lehet annak a jele h mar hamarosan megjon?
2014. febr. 15. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Google...

[link]

2014. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindenképp a nemi érés jele, az hogy mikor jön meg nem lehet tudni. nyugodtan hordhatsz tisztaságit ha akarsz, én nem szoktam engem kis csik nem zavar de tini korban sokaknak jóval erösebb a folyásuk és zavaró tud lenni ilyen esetben nyugodtan lehet használni akár naponta, arra figyelj hogy lehetöleg ne illatositott legyen arra sokan érzékenyek és a gomba elszaporodása is gyakoribb olyan betétnél.
2014. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a masodiknak a valaszt, nekunk van illatositot, de nem irritalja a boromet, de hat ez emberfuggo gondolom:)
2014. febr. 15. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen az. Nem mindenki érzékeny rá. És az illatanyagtól nem fognak a gombák szaporodni. Én mindig használok és illatosítottat,de nincs semmi bajom.
2014. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az illatosított betét növeli a hüvelygomba esélyét.
2014. febr. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A műanyag bevonató betétek növelik,mert nem tud rendesen szellőzni. Tök mindegy,hogy illatosított vagy nem.
2014. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 06:10-es vagyok. Igaza van az előző válaszolónak. Mindig pamut borítású betétet használj, és ne illatosítottat.
2014. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem menzeszem előtt legalább egy évig volt csak folyásom. :) Valószínű, a változást jelzi a szervezeted.A fenti tanácsokat betartva használj vékony betétet. :)
2014. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!