Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan akinek PETEVEZET...

Van itt olyan akinek PETEVEZETÉK CISZTÁja van? Miket tapasztaltok? Vannak tünetek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Oh bocsánat,petefészek cisztára gondoltam.
2014. febr. 14. 23:23
 2/5 anonim ***** válasza:
volt 13 évesen kettö, gyógyszeres kezelésre elmult. Ha nem mulik el magától vagy gyógyszerree akkor operálni kell.
2014. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és tünete nem nagyon volt, elgfeljebb néha kis hasszurka
2014. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most van, PCO-s vagyok. Mivel babát szeretnénk, gyógyszeres kezelést kapok. Ha így nem múlik, műtét. Tünetem, hogy nem jön meg.
2014. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó azt ugye tudod hogy csak a 3-as kezelés segit a PCOS-on. Műteni már nem sokták mivel 1-2 hónap mulva ujra policisztás lesz az ember. Attól hogy azokat elszedik még nem fog sikerülni a baba ha nincs tüszörepedés a hormonok miatt ha meg is temrékenyül az emelkdett prolaktin szint nem enegedi beágyazódni. Amig nincs meg a mnegfleelő hormonális háttér addig kics az esély hogy megmaradjon a nem kezelt inzulin mellett 80% az esély a vetélésre. Apoliciszták sokunknak nem mulik el soha de ha rendbe vannak a hormonok lesz spontán peteérés tüszörepedéssel és sikerülhet a baba ha nincs más gond. Van akinek jönnek mennek a policiszták van akinek mindig megmaradnak akkor is ha már van rendes egészsges ciklus és peteérés. Ezért nem drillingeznek már. Ez egy elavult dolog. remélem inzulin és cukorterhelésed volt már.... Ha igazán hozzáértö szakembereket akarsz akik tuti nem kezelnek félre, nem mütenek meg feleslegesen akkor menj a mensmentis intézetbe. Sokan több fölösleges inszem és lombik után jutnak oda. A PCOS-ok 99%-nak természetes uton lesz babája a hármas kezelés hatására.
2014. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!