Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most pozitív dolog, örüljek...

Ez most pozitív dolog, örüljek? FONTOS

Figyelt kérdés
tavasszal hagytam abba a fogamzásgátló tabi szedését (amit 3 évig szedtem), majd sajnos egy hónapra rá be kellett vennem egy esemény utánit is. augusztus óta nem is jött meg, így elmentem a nőgyógyászhoz. ő írt fel gyógyszert amitől egyszer megjött, majd azt mondta hogy ha kövi hónapban nem jön meg magától akkor menjek vissza. na most azóta december végén volt egy kétnapos enyhe barna folyásom...most pedig február elején egy viszonylag erősebb sötétbarna folyásom, ami most tart egy hete, már sztem múlóban van... a vérvétel során olyan nagy eltéréseim nem voltak, bár a férfi hormonom jóval több, a női meg jóval kevesebb... szerintetek ez a barna folyás biztató vagy pont hogy probléma?
2014. febr. 14. 20:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!