Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miskolcon melyik nőgyógyászt...

Miskolcon melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Folyamatosan visszatérő hüvelygombával küszködöm. Az orvos, akihez eddig jártam, akármit is írt fel, csak ideiglenes volt a gyógyulás. Olyan orvost keresnék Miskolcon és vonzáskörzetében, aki végre tudna segíteni. Akár alternatív gyógymódok is szóba jöhetnek, de mindenképpen egy normális nőgyógyászt szeretnék, aki megbízható. Köszönöm.

2014. febr. 14. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Magánban: Dr Vrastyák Péter, ő a batóházban rendel (batomed.hu)


Tb alapon Dr Pócsi Tamás, ő kedden délutánonként rendel a pps medben (ppsmed.hu)

2014. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dr. Farkas László, Álmos utca 1

Nagyon megvagyok vele elégedve. Csak ajánlani tudom!

2014. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szilágyi Csabáné válasza:
Ez nem orvos! Lekezelő stílusban beszél a beteggel, úgy vizsgál meg,hogy valami emberfeletti fájdalmai vannak az embernek meg napok múlva is. Állítólag kiváló Nőgyógyászati sebész, de inkább isten mentesen meg tőle. Életem legborzasztóbb vizsgálata,pedig sajnos volt párbanmár részem. Az uh-s Doktornő is kB hasonló stílusú, hiába mondtam, hogy nagyon fáj még erősebben nyomta a készüléket. Pedig kevés embernek van olyan erős fájdalom küszöböm, mint nekem. Sajnálom de nekem rosszak a tapasztalataim.
2023. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!