Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 7. kerületi Péterfy Kórházbó...

A 7. kerületi Péterfy Kórházból melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A Péterfy Kórházban ahogy láttam jelenleg 3 orvos rendel nőgyógyászként: Dr. Anga-Kis Balázs,Dr. Panyi Mihály és Dr. Orbán István.

Sajnos arra nem futja jelenleg, hogy magánrendelőbe menjek, így konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy SZTK-s körön belül a 3 orvos közül melyiket ajánlanátok nőgyógyászati vizsgálathoz?



2014. jan. 29. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez alapján másik kórházat ajánlok inkább

2014. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentet, de én nem, mint szülész szeretném felkeresni az ottani egyik orvost.

Nőgyógyászati szakrendelésre szeretnék menni fogamzásgátlás kapcsán.

2014. jan. 29. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Édesanyám nővér, évekig a Péterfyben dolgozott, rengeteg dokit ismert, és mivel az ottani dolgozóknak "protekciójuk" van, általában kedvesebbek a kollégákkal az orvosok. Na de nem a nőgyógyászaton. Mindhárom doki rossz, az egyikőjük különösen borzasztó, bunkó, megalázóan viselkedik, és nem vizsgál meg rendesen.

Sajnos ezt anyám kolléganői is tapasztalták, szóval nem egyedi eset. És mondom, elvileg nekik volt protekciójuk.

Mellesleg a betegeiktől is csak negatívumokat hallotak a péterfy nőgyógy. osztályáról. Szóval én semmiképp sem ajánlom. Próbálj egy másik 7. kerületit, vagy egy olcsó magánrendelőt.

Ha olyan problémád van, akkor azzal inkább keresd fel az endokrinológiát, közülük is Székely Katalint, ő nagyon rendes, korrekt (csak sajnos heteket kell várni időpontra).

2014. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom a Péterfyt,abszolút nem! Sajnos elég rosszak az ott dolgozó szülész "szakemberek"!
2014. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi kérdés ugyan, de én ma Panyi doktorúrnál voltam, szerintem rendes volt, kérdeztem tőle, segítőkész volt, figyelmes. Őszintén szólva voltamar rosszabb magánrendelésen Budán sokezerért. Én ajánlom a doktorurat
2021. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!