Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus zavarokkal küzdök....

Ciklus zavarokkal küzdök. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utóbbi két évben folyamatosan ciklus problémáim vannak. Vizsgáltak mindenre, több orvos is és endokrinológus is.


A legutóbbi problémám az, hogy legutóbb dec.26-án volt meg a menzeszem normálisan 5 napig tartott. Azóta nem jött meg.

Voltam vele orvosnál egy héttel a kimaradás után. Aki felírt nekem Provera tablettát 2x1-et. Terhességi tesztem negatív lett. Gyógyszert bevettem azóta eltelt 5 nap és azóta sem jött meg. Ilyenkor mi a teendő? Gondolom vissza orvoshoz, de ő szerintem kiír mégegy dobozzal 2 évig is ez volt, de eddig Norculotot kaptam ami meg is hozta, most nem. Lehet mégis terhes vagyok? Vagy volt valakinek már ilyen hogy ettől a gyógyszertől ami meg kéne hozza mégsem hozta?



2014. febr. 12. 14:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen sem. Több hormon labor volt, de egy sem fizetős. 27 vagyok és lassan 2 éve vannak problémák. Legelőször úgy indult, hogy nem múlt el a menzeszem hetekig. Majd pár hónapra rá 1 hónapban 3szor jött meg. Legutóbb pedig 2szer már, hogy nem jön meg időre. Most megijedtem , mert eddig gyógyszer meghozta, de most 5 napja hagytam abba és még semmi. Mindannyiszor voltak idegességek szinte közvetlenül előtte. Arra is gondoltam, hogy esetleg az is közre játszik.
2014. febr. 12. 21:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Majd légyszi írd meg priviben ha voltál és hogy mit mondtak! Ja azt számitsd bele hogy kb 1-1,5 hónap az elöjegyzési idő!
2014. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!