Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni? Vagy. (többi lent)

Meg fog jönni? Vagy. (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok és ma reggel amikor elmentem a mosdóba észrevettem hogy nem a szokásos fehérfolyásom van hanem valami vérrel kevert váladék. De estére sotét barna színű folyt és elég ilyesztő. Meg fog jönni vagy valami fertőzés/vetegség..... De ha meg kellett volna jönnie akkor már estère megjött volna ... Nem??



2014. febr. 4. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
több mint valószínű meg fog jönni :) ne ijedj meg... legyen nálad betét... barnázás is természetes velejárója a menstruációnak... (ha nem élsz nemi életet, nem jársz uszodába, akkor elég kicsi az esélye, hogy bármi fertőzésed lenne)
2014. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi más tüneted, akkor ez már menstruáció volt, és nem feltétlenül kell már az elején rendes vérnek lennie.
2014. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez már "elő"menstruáció!
2014. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már szinte menstruáció. Van amikor csak ilyen kevés az első néhány alkalom.
2014. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már mensi!
2014. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!