Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmentem a csaladommal egy...

Elmentem a csaladommal egy benti furdohyelyisegbe, ahol tobben voltak, en eppen beteg voltam de nm tettem ob-t hanem csak betetet, lessz valami bajom? 14, lany

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 06:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok, gusztusos vagy. És nem tűnt fel sem neked sem másnak, hogy folyik körülötted a vér?
2014. jan. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi bajod kislány!
2014. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Beteg voltál? Mi bajod volt és ehhez mi köze a betétnek,tamponnak? A menzesz NEM BETEGSÉG. Gusztustalan amit csináltál,de neked is lehet bajod. Menzesz alatt nyitva van a méhszáj,amin keresztül a kórokozók fertőzhetik a méhedet,petefészkeidet. Nem vagyok rosszindulatú,de megérdemelnéd,hogy legyen egy kis bajod. Akkor biztosan ne tennél többet ilyet.
2014. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Azért egy 14 éves gyereknek nem szabadna ilyen rosszindulatú válaszokat adni. épp azért kérdez, hogy mit tegyen. lehet, hogy nem is mert szólni és mennie kellett a családdal. A felnőttektől kicsit több megértést várhatna :(
2014. jan. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

"Azért egy 14 éves gyereknek nem szabadna ilyen rosszindulatú válaszokat adni. épp azért kérdez, hogy mit tegyen. lehet, hogy nem is mert szólni és mennie kellett a családdal. A felnőttektől kicsit több megértést várhatna :("


igen, de Magyarországon vagyunk, a frusztrált okoskodók/tanítómesterek és az érzelmi analfabéták országában.

2014. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A betegséggel kialakulásával kapcsolatban lehet,hogy igazad van,de egy 14 évesnek már önállóan is kéne annyi eszének lennie,hogy "véresen" nem megy közös fürdőbe!
2014. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom,ti mit szólnátok akkor,ha veletek fürödne valaki így?! És nem Ő az egyetlen! Sokan az alapvető higiénés szabályokkal sincsenek tisztába még felnőtt ként sem,addig,amíg a saját bőrükön ne tapasztalják, sőt sokan még utána sem.
2014. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt okos dolog betéttel fürödni. Így másnak is van esélye fertőzést kapni miattad. Menstruáció alatt vagy tamponnal szabad fürödni, vagy csak otthon zuhanyozni. Közös fürdőbe tilos tampon nélkül menni!
2014. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ötöske, azért el fogsz csodálkozni, ha ez más országban is így van. Vagy nem jártál még külföldön?
2014. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
fujjj, te szeretnél oylan vizben fürödni amibe más nö igy bemegy? lehetnél tekintettel másokra. egyébként lehet bajod belöle, ilyenkor nyitva van a méhszáéj igy könyen feljuthatnak a kórokozók a méhedbe. persze ez nem törváényszerű de nagy rá az esély. Tehát ezért se tedd, de föleg azért ne mert undoritó, a betétböl kiázik a vér.
2014. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!