Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Több kérdést tettem fel,de nem kaptam rendes válaszokat,és ugy vélem ez az én hibám,mert nem jól fejtettem ki a problémámat. Szóval..már több mint fél éve nagyon félek hogy mellrákos leszek.. 14/L.. Mivel azt hallottam,hogy mellrák lehet sokszori erős ütés miatt..nos nekem véletlennek foyltán állandóan vannak ilyenek,például nyáron strandon víz alatt erősen megrúgták miközben úsztam,vagy valakimagyarázott én mögötte álltam és a hadarásban megcsapott ott megrúgták labdával és hasonlók..és a bal mellem eléggé fáj főleg az útóbbi hónapokban...És ahogy végigvizsgáltam elég kemény volt és még az,hogy a mellbimbóm is,egyszer befelé húzódik máskor kifele..ez ugye nem mellrák? mint mondtam 14 éves vagyok,ilyen korban nem nagy esélye van hogy kialakul,és nincsenek is nagy melleim,csak kis "dudor" úgymond

2013. nov. 8. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ütéstől nem leszel rákos.

2. Ilyen fiatal korban nem fordul elő mellrák. Majd úgy 30-40 éves kor felett kell elkezdeni aggódnia miatta, addig nem nagyon kell...

2013. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akkor mitől fáj?
2013. nov. 8. 17:31
 3/3 anonim válasza:
azért fáj mert sok ütést kapott,de tényleg nem lesz tőle bajod
2013. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!