Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy távolitsam el a szőrt a...

Hogy távolitsam el a szőrt a nemiszervemről? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
14 éves leszek és 7 hónapja kb megvan de már az előtt szőrös volt kb és már nagyon nagy .!:/ Anyának nem 1x könyörögtem hogy vegyen borotvát vagy valamit!De ő nem engedi egészen 18 éves koromig nem szabad majd.És annyira kinos öltöznöm tornán és amikor viszket azt utálom.Szóval...valamit mondjatok hogy szedjem le hogy ne tudják meg?Meg mivel/

#szőrzet #kinos érzés
2014. jan. 24. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél a teszkóba borotvát 150-ért, meg szappant habosíts fel, és borotváld le, ha zavar.
2014. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem engedik azok a k*b***tt szüleim hogy boltba is elmennyek v-v
2014. jan. 24. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj este 10-kor elmenned boltba, vegyél holnap pl iskola után... Egyébként, ha nagyon hosszú, ollóval is rövidebbre tudod vágni, akkor nem viszket annyira.
2014. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akartam neked normálisan válaszolni. Most már nem akarok. Ocsmány vagy.
2014. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1.: ne beszélj így a szüleidről, ők adtak neked életet, gondoskodnak rólad, örülj annak, hogy vannak, szappant a szádba

2.: te magad is tudsz venni magadnak suli után

3.: azt hiszed, hogy utána nem fog viszketni, mikor nő vissza? :)

4.: azt a szőrt nem véletlenül találták ki oda, sok mindentől megvéd, ha akarod nyugodtan szedd le az egészet, de ne túl gyakran, és a borotva mindig legyen tisztán tartva, lefertőtlenítve (ergo szerezz be fertőtlenítőt is)

2014. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért én sose fogom megérteni azt a szülőt, aki megtiltja a szőrtelenítést. Ráadásul 18 éves korig. Én pl. szorongok, ha szőrös vagyok valahol, simán okozhat önértékelési, lelki problémákat ha szégyellnie kell valakinek bármit a testén, például a szőrt.

Ettől nem lesz tovább gyerek, nem lesz jobb tanuló, nem lesz semmi pozitív hatása, maximum az, hogy megutálja a testét, vagy titokban csinálja amit akar, és máris kész a titkolózás a szülők előtt.

Szóval komolyan nem értem. Szerintem vegyél suli után egy borotvát és borotváld le, de próbálj meg nem haragudni a szüleidre ezért, ez valami hülye szokásuk vagy elvük. Nyugodtan mondj el nekik bármit ezután is, és ne felejtsd el, hogy szeretnek.

2014. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért ha valakinek önértékelési problémákat okoz, hogy szőrzete, haja, füle, vagy pl. 2 szeme van, annak jó lenne szakemberhez fordulnia minél előbb.


Ollóval vágd rövidre, amúgy egészségtelen az orvosok többsége szerint is a borotválás.


A pedofil hajlamú férfiak pedig ne próbálják meg ránk erőszakolni a kívánalmaikat, maradjunk meg az egészségeseknél.

2014. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne borotváld még le,mert a teljes szőrzet még nem nőtt ki és csak dúsabbá,vastagabbá válhat a szőrzeted.De borotvát magad,egyedül is tudsz venni.És ilyen nagy lányhoz ha öltözik,vagy fürdik már ne mászkáljon be az anyja,tehát ha nem mászkál be nem is tudja hogy milyen fazont hordasz éppen.De elég ha ollóval rövidre vágod a szőrzeted,ami kilóg a bugyiból és kész.Olló,tökéletes hozzá,és vehetsz egyedül is borotvát is akár.
2014. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szüleidről ne beszélj így,bár abban hibáznak ha majdnem 14 éves lányt úgy nevelnek mint egy óvist és még boltba sem járhat egyedül.Nem jó ez az agyonféltés,ez visszafog ütni később.De vagy iskola előtt,vagy után vegyél borotvát,vagy ha van igen jó barátnőd kérd meg hogy ő vegyen neked.De borotválás után 1-2 nappal már nő is a szőrzet és viszkethet,tehát előnyösebb lenne ha csak ollóval rövidre vágnád inkább.
2014. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!