Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is ez van? Vagy nektek...

Nektek is ez van? Vagy nektek hogy megy ez? 14/L

Figyelt kérdés
Mielőtt megjön, nagyon erős hasgörcsel, hasmenéssel szenvedek. Próbáltam anya ajánlásával no-spa ( nem tom h kell leirni a nevét) gyógyszert, de olyan erősen görcsöl, h az nem használ..komiba irjátok le lécci h milyen gyógyszert ajánlotok és h nektek mivel jár a menstruációtok :/ ( fél éve jött meg) és még mindig ez megy :c

2014. jan. 15. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon görcsölök, akkor Advil. Bár azt hiszem az csak 18 év felett lehet szedni.

Van valamilyen Algo-s gyógyszer, direkt görcsökre.

Nekem általában hat a no-spa, de ha mégse, akkor Algopyrin mellé.

2014. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én ma valami cataflam nevű gyógyszert vettem be, és használt :)
2014. jan. 15. 13:25
 3/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Advil, Nurofen..vagy más erősebb fájdalomcsillapító...ha jól emlékszem valamelyik ki is hozott egy kifejezetten erre használatos tablettát, nem tudom a nevét de a végén volt egy -M. A no spa nekem is olyan volt, mint a cukorka...semmi hatás
2014. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Algoflex-M, amire itt sokan gondolnak. Kifejezetten menstruációs görcsökre való. Cataflam is nagyon jó, de erős, vigyázni kell vele, májra elég káros. Napi max. 3 szem.
2014. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp


[link]

2014. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A várt mensi ELŐTT kezd el szedni a cataflamot napi kétszer. Így a menzeszre kifejti már a hatását. A mensi első napján is szedni kell no-spaval kombinálva.

A legjobb azonban, ha konzultálsz gyermek nőgyógyásszal.

2014. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nőgyógyászhoz nem áll szándékomban menni :)és nem is fogok
2014. jan. 15. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Bölcs dolog, hogy nem mész nőgyógyászhoz. Így nyilván elkerülheted, hogy a rézfa.sú hóbagoly meggyalázzon.


És pláne tök jó gondolat lesz, ha netán esetleg valami problémád lesz, neadjisten valami kis fertőzés, akkor a nemmegyeknőgyógyászhoz mentalitás kifejezetten értékes lesz.


Mondjuk én is orvosellenes vagyok. DE meglátogatni meg lehet őket, csak tekints rájuk úgy mint bohócokra. El akarnak adni mindenféle fölösleges gyógyszert, azzal ne foglalkozz de adott esetben nem ár, ha elmondják a véleményüket az állapotodról. Tehát időnként azért látogass majd el nőgyógyászhoz.


2 idióta viselkedésforma van.

Az egyik, amikor valaki ész nélkül hisz az orvosoknak, és szétmérgezi magát emiatt gyógyszerekkel.


A másik amikor valaki 100%-ban elkerüli az orvosokat. Egyik sem bölcs, a kettő között lenne az utunk igazából!

2014. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztó görcseim vannak minden hónapban,volt már olyan is hogy ügyeletet kellett hívni hozzám és injekciót kaptam.Én az algoflex M-et szedem és valamikor egy műanyag palackba engedek meleg vizet azt teszem a hasamhoz mindig beválik!
2014. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!