Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon zavaró, valami megoldás?

Nagyon zavaró, valami megoldás?

Figyelt kérdés
jó pár hónapja erősen izzadok, ez már nem normális és emellett a szag is elviselhetetlen a környezetem számára is.Egy másik dolog miatt sokszor voltam vérvételen és a hormonjaim teljesen rendben vannak. Nem eszek fűszeres ételeket, teljesen egészségesen étkezem.Vékony alkatú vagyok. Sok dezodort kipróbáltam , direkt próbálok szellős pólókat hordani, de semmi eredmény.. aki tud az tanácsoljon valamit ha kérhetem.

2014. jan. 21. 14:41
 1/4 anonim válasza:

fürdeni szoktál? :)


Egyébként elmehetnél bőrgyógyászhoz, az tudna segíteni ebben.

2014. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány? mert nem mindegy. és az sem, hogy hány éves vagy. mert serdülőkorban jellemző a fokozottabb izzadás. Amúgy meg genetika kérdése is. Én is izzadós vagyok, hiába vagyok vékony és egészségesen élek. Ezt örököltem. Plusz én akkor izzadok le hirtelen és kellemetlen szagúra, ha megijedek vagy stresszes helyzetbe kerülök.

Igyekszek pamut holmit hordani, pamutzoknit és pamutpólót, kerülöm a műszálas anyagokat. Dezodorból pedig nekem a cseppformájúak jöttek be, nem a spray-k. A cseppformájú sem gátolja meg az izzadást, de a szagot semlegesíti. A patikákban egyébként lehet kapni aluminium-klorid tartalmú dezodort, ezt lefekvés előtt kell használni. Engem borzasztóan csípett és az aluminium miatt is begyulladt a hónapjam, de nem mindenkire hat így, talán nálad beválik.

Ami még jó lehet, az a zsályatea. Fürdővízbe is öntheted, vagy teát főzöl belőle és egész nap kortyolgatod, persze nem öt litert, de mondjuk egy litert megihatsz naponta.

2014. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16 éves és lány. a családban senki nem ilyen, szóval nem hiszem hogy örököltem. pontosan tegnap próbáltam ki ezt az alumínium kloridos-t, használ, de a szag nem tűnt el.. és igen rettentően irritálja a bőrömet az elején de inkább ez mint az izzadás. és kedves első válaszoló, igen szoktam fürdeni..

szóval már csak a szag a zavaró.

2014. jan. 23. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
A Rexona dezodort próbáld meg, ez egy idő után teljesen megszünteti a kellemetlen szagot. Másnak is ajánlottam és neki is bevált. Ezüstkolloiddal is befújhatod a kritikus területeket. Jó baktérium és vírusölő hatása van, ráadásul teljesen veszélytelen. Belsőleg próbálj meg Ligetszépe olajat fogyasztani.
2014. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!