Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha ott meg tudom fogni...

Az baj ha ott meg tudom fogni a mellem?

Figyelt kérdés

Oldalta karom alatt meg tudom fogni a mellem mirigyeit de a masik mellemnél is. Faj ha csak kicsit megnyomom, most ez azert faj mert nő? Demost hogy megfogtam az egesz faj ilyen meg sosem volt ma pl arra keltem fel hogy faj a mellem fekszek háton es egyszerűen felkelek mert annyira fajt meg neha elönt a vìz is ejszaka faj az egesz.Es ugye a mell nem szabajos kör alakú marmint a mirigyek nem kör alakúak? Nagyon megvagyok ijedve hogy mi van vele. Kesik a mensesem is 2 hete ez lenne a 2. Mensim . Köszi a valaszt előre is.



Nem tettem ki tudom ékezeteket ha valakinek probléma mehet a levesbe.


2014. jan. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emlőmirigyek egészen a hónaljakig terjednek,úgyhogy természetes,hogy ott is vannak és meg tudod fogni. Valószínű,hogy most fog néhány napon belül megjönni a menzeszed és ettől fáj. Kivéve akkor,ha nem vagy terhes.
2014. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Gyakori "tünet" a menstruáció előtti napokban hogy a melled megnő picit, feszülő érzés van bennük és fájnak kissé. Ez sok nőnél előfordul, másoknál egyáltalán nem. Ha még ez csak a második menstruációd, ne aggódj, eleinte még szabálytalan. Akár késhet heteket, vagy kimaradhat. Kell pár hónap hogy rendezetté váljon, de az is lehet hogy örökre rendszertelen marad. Ha nagyon aggódsz, keresd fel az iskolaorvost vagy a körzeti orvost, vagy nőgyógyászt, ő tud több infót mondani.
2014. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok meg szűz vagyok 12 évesen..:)
2014. jan. 16. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dologról van szó, ne izgulj.

Egyrészt növekszik, másrészről a ciklusodtól is változhat, "érzékenykedhet".

2014. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!