Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 forintos nagyságú méhszájse...

20 forintos nagyságú méhszájsebem van, fagyasztani kellene. Ha időpontot kérek, akkor külön szólni kell, hogy emiatt megyek, vagy hogy működik?

Figyelt kérdés
A méhnyakrákszűrésem megvolt 4 hete, levelet nem kaptam, a doki ( kórház ) mondta is, ha nincs baj, nem küldenek semmit sem. A fagyasztás miatt rendesen be kell jelentkezni időpontra a kórházba, mondani kell külön, hogy méhszájsebfagyasztás lesz vagy nem? Azt mondta a doki ambuláns lesz a dolog, hol fogják megcsinálni, gondolom nem a rendelőben? Akinek volt ilyen, kérlek írjon!

#MÉHSZÁJSEB-FAGYASZTÁS
2014. jan. 9. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell mondani, hogy mi a panaszod és mire kérsz időpontot. Főleg, ha nem a saját dokid csinálja.
2014. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utolsó két alkalommal csak nála voltam a kórházban, mert hihetetlenül normális, megvizsgál, kenetet vesz, nem mint a többi ; és nem tartja a kezét zséért, és így is rendesen ellát. 3 másiki doki az elmúlt 2 hónapban nem is szólt, hogy van méhszájsebem, pedig már akkor is tutira ott volt. ( Hüvelyfertőzésem volt, a többi doki nem vett kenetet, csak az utolsó, mielőtt bármi gyógyszert felírt volna ) Másnak nem is engedném, hogy lefagyassza ...
2014. jan. 9. 13:49
 3/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem hol voltál? Nekem is van 1 éve de nincs 40e forintom elmenni. Mennyiért csinálja ez a doki?
2014. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zalai vagyok, ha még így is érdekel akkor megírom ... ja és a pláne az, hogy kórházban volta, nem kell fizetni.
2014. jan. 13. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
AZ ecsetelés nme lett volna jó?
2014. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár jó a fagyasztás is
2014. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!