Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhszájsebem fog nőni,...

A méhszájsebem fog nőni, rosszabbodni? L20

Figyelt kérdés
1 hónapja diagnosztizáltak nálam méhszájsebet,most olyan 10 ft os nagyságú,az orvosom azt mondta,semmi teendőm nincsen,sok nőnek van ,és ha nincs folyás nem vérzik,akkor nem kell vele foglalkozni.Nos nekem egyenlőre semmi panaszom nincs,de aggódom,fog ez nőni?Lehet hogy benövi az egész méhnyakat?:( mire számíthatok? Félek a műtéttől,azt mindenképpen szeretném elkerülni! tapasztalatok?

2013. jún. 23. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

nyugi. ha bármi baj lesz pl szex után kis vérzés akkor menj vissza nődokihoz.


én nem tudtam mi bajom, csak azt vettem észre hogy szex után mindig volt egy kis vérzésem: elmentem orvoshoz és kiderült hogy méhszájsebem van. leecsetelte és annyi


a méhszáj seb igazából nem seb. úgy jön létre hogy a hüvely fal és a méh másfajta szövetből áll, és ha a méh szövet "elszaporodik" és visszaszorítja a hüvelyfal szöveteit azt nevezik méhszájsebnek

2013. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor vették észre, amikor mensi között is vérezgettem és elmentem emiatt dokihoz. Akkor mondta, hogy méhszájsebem van. Néhány alkalommal mentem ecsetelésre, de azt mondta, hogy szülésig semmiképp nem javasolják a műtétet. Említette, hogy annyi hátrányom lehet esetleg, hogy nehezebben fogok teherbe esni - hát elsőre sikerült :-)

Az a vérezgetés kb. 8 éve volt, azóta sincs semmi panaszom. Igaz, arról fogalmam sincs, hogy akkor és most mekkora ez a seb...

2013. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem.Hát engem a terhesség csúnyán hangzik de nem érdekel,nem akarok gyereket,egyébként szüléstől nagyon eldurvulhat egy méhszájseb!

hát remélem alegjobbakat,igen van ecsetelés és fagyasztás,ha még nem vészes akkor ezzel el lehet intézni!

2013. jún. 23. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt méhszájsebem, lefagyasztotta a dokim. Ez egyszeri művi beavatkozás volt.


23L

2013. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem 1 éve diagnosztizálták a méhszájsebet, ami sajnos terjedt időről időre. Az orvosom fél év után januárban lézeresen eltávolította, ami nem volt kellemes de megérte mert szerencsére minden panaszom megszűnt azóta.

Egyébként is szerintem jobb megelőzni a bajt, és csak 3 napig voltam otthon műtét után.

2013. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!