Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kéne majd mennem az orvosho...

El kéne majd mennem az orvosho? Menstuacioval kapcsolatos

Figyelt kérdés
Azt mondtak a baratnoim hogy ha nem jon meg 2 honapig akkor el kell mennem a nőgyógyászhoz hogy nezzek meg mi bajom van es azt mondjak adnak gyogyszert ami kilöki a menstruaciot az egyik baratnomnek mar 2 honapja kesik de neki mar augusztusba megjott nekem meg csak most decemberbe es eddig nem jelentkezett segitsetek legyszii 12/l
2014. jan. 7. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

12 évesek már menstruálnak...?

akkor menj el... nem is értem mi itt a kérdés...

2014. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kell elmenned!

17 éves korodig az is előfordulhat, ha hónapokig nem jönne meg. Van akinek 8 hónap is kimaradt, de az is rendben volt.

2014. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ott mondtam nekik hogy az normails hogy kb fel evig sem jon meg valakinek mert nem allt be de erre ok dehogy is ott mar valami van hogy elakadt nem tud kijonni
2014. jan. 7. 13:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj, ennyi idősen nem is fog halál pontosan jelentkezni. Teljesen normális ha hónapokig meg sem jön, rendszertelen még.


Felesleges ezzel dokihoz menni, mert hazaküld, hogy várjál türelemmel, és majd 16 évesen menjél vissza. Kizárt, hogy egy 12 évesnek gyógyszert adjon ezért! Max akkor adna gyógyszert, ha egyfolytában véreznél, de az teljesen más tészta...

2014. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd akkor kell orvoshoz menned, ha több mint fél év van 2 menstruáció között.
2014. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha decemberben jött meg a menstruációd, akkor még csak nem is késik. Nyugi, nem kell orvoshoz menned!
2014. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok. Júniusig nem kell aggódnod ha nem menstruálsz.
2014. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ha 12 eves vagy akkor szeritnem nincs nagy baj...nekem is mikor meg 13 eves voltam es sokszor honapokat keset aztan idovel minden hejre allt...
2014. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ezzel orvos menned, teljesen normális ez így.

17, 18 éves korodra kell majd beállnia rendszeresre, addig kimaradhat hónapokat is.

2014. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Orsikacs válasza:
Sziasztok ez tenyleg igaz hogy 18 eves korig all be rendesen ? En rettegek mert egy idejig be volt alva mar lassan 3 eve menstalok es 5 honapja etelmergezest kaptam es sok eros gyogyszert kaptam majd megjot hamarab de fekete ver volt . aztan megjot 1 honappal kesobb idoben majd 2 honapot kesett majd most megintt kesik ... 15 /l
2015. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!