Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostnában folyton előjön a...

Mostnában folyton előjön a hüvelygombám, tudtok ajánlani vmit megelőzésre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
voltál tenyésztésen? ha pl candida akkor diéta nélkül nem fog elmulni.
2014. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a párod kezelve van? márha élsz nemi életet. Miket használtál eddig rá?
2014. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
orvosnál esetleg voltál?
2014. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az ősszel nekem is ez volt. Egy hétre elmúlt, utána megint előjött. Használtam Canestent, de semmit nem ért, kicsit enyhített, de semmi. Muszáj volt elmennem nőgyógyászhoz és azt mondta, tök gáz, hogy ennyi ideig halogattam és kísérletezgettem vele. Felírt egy kapszulát és pár napon belül elmúlt minden, azóta hálistennek minden oké.

Ha nem voltál még orvosnál, mindenképpen menj el!

2014. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne egyél édességet meg lisztet és soha többé nem jön elő.Vagy nagyon csökkentsd le. Majd úgyis látni fogod,hogy mennyire. Az orvos nem az eredetét szünteti meg,hanem csak töneti kezelést ad.

30/n

2014. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megelőzésre grapefruitmag cseppet vagy valami illóolajat (levendula vagy teafa) szoktam használni, tisztasági betétre cseppentve. Nézz utána neten, hogy tamponra hogy lehet ezt csinálni, mert neked szerintem nem ártana tamponosan. Én csak annyit tudok hozzátenni, hogy a teafából csak egy-két csepp kell, mert nekem különben erős volt és irritált. Viszont a teafa a legerősebb ilyen hatású anyag, nekem többnyire a grapefruitmag kivonat elegendő. Azzal nem tapasztaltam irritációt sem (viszont nem átázó tisztasági betét kell, mert barnás színű és elszínezheti a bugyit, de legalább kimosható).
2014. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, csináltak tenyésztést, írt fel hüvelykúpot, hatott ideig-óráig, de aztán újra visszatért...Az a helyzet, hogy nemrég szültem, és most szoptatok, amíg a szoptatás tart nem igazán tudok belekezdeni egy diétába, pedig azt hiszem hosszútávon mindenképp az lenne a megoldás...
2014. jan. 6. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!