Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális? (bovebben lent)

Normális? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es nem tul magas 164 centi kb,44 kg es a mellem se tul nagy sot mondhatni nagyon kicsi(75/A) es nem tudok hizni mert ilyen a genetikam es olyan rossz erzes h tul vekony is vagyok es mellem sincs,igy soha senkinek nem fogok kelleni Tipp?

2013. dec. 28. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
De fogsz!!!!
2013. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a baromságot, hogy "soha senkinek nem fogok kelleni", éld az életedet, és semmi baj nem lesz. :)

Amúgy teljesen normális, a lányok többsége fogyni akar, azért hülyül be, te hízni. De el fog múlni, ha akarod! Ha csak a tökéletes alakú lányok kelnének el, már kihaltunk volna...

2013. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kapásból 2 ismerősöm jutott eszembe, akiknek a nyála csorogna érted :)

(igaz, ők már felnőtt férfiak, de mindkettőnek ilyen alkatú a felesége mint Te, és soha nem is volt más alkatú barátnőjük)

2013. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ohhh én a helyedben nem aggódnék, ha nem vagy csúnya, akkor nem lesz gond!:)
2013. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha senkinek nem kellesz, az nem a Te hibád! Egyáltalán nem vagy alacsony, és bár picit sovány vagy, de mint írod, erről nem tehetsz, mert ilyen a genetikád. A melled miatt se aggódj, mert egy kis mellű lány is lehet nagyon szép, és a vékony alkathoz amúgy sem áll jól a nagy mell.
2013. dec. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!