Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés vagy valami fertőzés?

Peteérés vagy valami fertőzés?

Figyelt kérdés
3 éve menstruálok rendszeresen, sosem voltak görcseim, fájdalmaim vagy csak nagyon minimális mennyiségben, gyengén. Most még nem kell, hogy megjöjjön, kb félidőben lehetek, de két napja iszonyúan fáj a jobb oldali petefészkem, a bal oldali néha-néha megfájdul egy pillanatra, de elviselhetetlen. Ha felállok alig tudok járni a fájdalom miatt, van fehér folyásom is, de az nekem évek óta állandóan van valamiért. Nem tudom, hogy ez számít-e de kb 10 hónapja élek nemi életet, arra is gondoltam, hogy ujjazással megajándékozott valami fertőzéssel a barátom. Annyi bajom volt eddig a mensivel, hogy amíg szűz voltam 12-15 napig véreztem, most már 6-8 nap. Sose fájt még ilyenkor a hasam, ezért tartom érdekesnek.
2013. dec. 26. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!