Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem? Felfázás?

Mitől fájhat a mellem? Felfázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tegnap óta fáj a bal mellem,hónaljam felöli része.De inkább akkor ha megnyomom,néha kicsit fáj csak úgy.Am tegnap voltam körzeti orvosnál,aki kataflámot írt fel mert elöl a medencénél fáj valami,vizeletem negatív lett.Hétfőn kell mennem nőgyógyászhoz ha nem javulok.Menstruációm tegnap múlt el,elötte is normális volt.Élek nemi életet pár hónapja.

16/l vagyok


2013. dec. 21. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért fáj mert nő, vagy azért, mert még csak tegnap múlt el a menstruációd.
2013. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
16evesen nem nem eletet kellene elned hanem tanulnod..
2013. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*nemi
2013. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Miért kell beszólni,hogy mikor kezdi a nemi életét?Az ő döntése nem a te lányod mi jogod van megvetőt írni? Semmi!!Az ilyen emberek nem tudom mit keresnek ilyen oldalakon nem a múltszázadban élünk már! ;)


Lehet a menstruáció elötti pms kínoz

2013. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

már volt menstruációm,tegnap múlt el!

elötte is normálisan megj!

am jött,és elötte is normális volj.Az egyik az első együtt lét alatt jött meg,utána még egyszer megjött,meg volt az amelyik tegnap múlt el.Kb.2hónapja kezdtem nemi életet élni

2013. dec. 21. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Menstruáció környékén gyakran előfordul, hogy a mell duzzadt, érzékeny, esetleg kicsit fáj. Pláne ebben a korban, amikor tombolnak a hormonok. Ne aggódj miatta. Ha néhány nap múlva sem múlna el, akkor érdemes megnézetni a dokival, de biztosan el fog múlni. A felfázásnak semmi köze a mellekhez, biztos nem attól van.

Majd lassan kitapasztalod, hogy milyen tüneteket produkálsz a ciklusod egyes részeiben. Javaslom, hogy vezess naptárat a ciklus.hu oldalon, mert nagyon tanulságos, kitapasztalhatod vele a saját belső működésedet. Nemi élet szempontjából is hasznos, ha pl. tudod, mikor van ovulációd meg ilyesmi.

Sok sikert, éld meg örömmel és tudatossággal női mivoltodat! :)

2013. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaza van a másodiknak, kár a kérdezőért és a többi gyerek korban nemi életet kezdőért is. Nekem se fáj különösebben a fejem érte, de azért kár hogy tönkre teszi magát és esetleg gondja támad majd a teherbe eséssel és bizony a rák veszélyének is sokkal inkább ki van téve mint a normális korban kezdők.

De tényleg nem ez volt a kérdés.

2013. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!