Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy nem nő tovább a...

Lehet hogy nem nő tovább a mellem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még 5-es koromban kezdett el nőni. Akkor nőtt egy kicsit,de azóta semmi. (értem én,hogy 23 éves korig fejlődünk,de):Barátnőmnek megjegyeztem egyszer,hogy milyen szerencsés,hogy egész szépen ki van fejlődve melltájékon. (Mint az osztályban kb. mindnki:( )Ő erre azt mondta,hogy ha megnyomod kicsit és fáj,akkor még nő. Nos,nekem nem fáj,akárhogy nyomogatom... Akkor most ekkora marad? 14/L

2013. dec. 19. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
És ha igen? A kismellű nőket is tolják mint a lopott biciklit.
2013. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ez a megnyomkod egyáltalán ne mérvadó, hogy mekkora lesz a ameleld az geentikailag kódolva van. az valemennyi támont hogy mondjuk anyukádnak mekkora volt zsülés elött. De ez sem kötelezö ugynis sok lánynak másmilyen és más méretű a melle mint az anyukájának. kb 17-18-ig tuti fog még alakulni, amugy max 21-ig nöhet de általában elöbb befejezödik a fejlödés lányoknál. Azt nem irtad menstruálsz-e már és ha igen mióta.
2013. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lehet, de nem attól mert nyomkodod és nem fáj.. genetikailag kódolva van ahogy előttem is írták. és ha netán nem nőne akkor mi van? mivel leszel te kevesebb a nagyobb mellű osztálytársaidnál? pár h*lye a te korodban cikizni fog? na és? később semmi nem lesz más ugyanúgy tetszhetsz a fiúknak/ vagy még jobban. ;)
2013. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A menstruációm is hasonlóképpen volt: már 9 évesen megjött,és azóta sem állandó:( Édesanyámnak kis melle volt szülés előtt,ezt tudom. Csak azért érzem rossznak az egészet,mert van barátom,és nem szeretném,hogy ha pár év múlva "arra" kerülne sor,rosszul érezzem magam :S
2013. dec. 19. 18:22
 5/15 anonim ***** válasza:
nem gondolod hogy a barátod azért van veled mert úgy tetszel neki ahogy vagy és úgy szeret. idősebb korban legalábbis ezért szoktak együtt lenni emberek. ;) nyugi :)
2013. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még van rá esély, hogy nőjön a melled, de ha nem így lesz, akkor se aggódj, mert egy lány sem a mellei miatt lesz értékes!
2013. dec. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a barátnődnek orvosi diplomája van?
2013. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó,tudom hogy gyerekes hogy ezt így elhiszem a barátnőmnek,de most mit csináljak?! Rendesek vagytok hogy írjátok,hogy a fiúknál ez nem számít. De engem mint "nőkezdeményt" zavar,hogy nincs gyakorlatilag úgy érdemben semmi cicim :/
2013. dec. 20. 18:58
 9/15 anonim ***** válasza:
A tegnapi 05:44-es vagyok. 14 évesen még ne zavarjon, hogy kicsi a cicid, mert évekig nőhet, és nem a melleid miatt leszel értékes, hiába is gondolod ezt!
2013. dec. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy zavar, és lehet, hogy zavarni is fog. Megműttetheted később, ha lesz rá pénzed meg kedved.
2013. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!