Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ob tampon mini mennyibe...

Ob tampon mini mennyibe kerül, nem kezdhetem normállal?

Figyelt kérdés
Mivel kiszoktam "elégíteni magam" NÉHA kb.: 1 évbe 3szor akkor simán fölmegy az ujjam, akk elsőre nem menne föl a normál méretű tampon, mert fölöslegesen nem vennék mini-t! :S 14/L
2009. nov. 25. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Persze.


De ugye tudod, hogy a tamponok használata milyen nőgyógyászati panaszokat, gyulladásokat és ennek következményeként műtéteket jelentenek?

2009. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kellett nekem megkérdezni.. meg is jött.. nam mind1. Ö.. am nemtudom elmondanád? most akkor azzal kezdhetek vagy nee?
2009. nov. 25. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Kezdhetsz normállal :)


Különben első válaszolóra ne hallgass, anyum 30 éve használ tampont, és makk egészséges :) Tampon-ellenes az első.. :)

2009. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%

Kezdd azzal, de mikor már a mennyisége kevesebb, térj át a minire.


EGyébként én nem a felhelyezéstől tartanék a helyedben, hanem a később összeszedett fertőzésektől, amit a tamponok beléd jutott darabkái okozhatnak.


Hát próbáld ki, aztán úgy is te döntesz.

2009. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Először minivel kezdd. Olvasd el a használati útmutatót pontosan. Biosz órán elméletileg volt róla szó, bízom benne hogy figyeltél :) Mindenképpen alaposan moss kezet minden felhelyezés előtt és után. A tampon ne maradjon benn 4-6 óránál tovább!
2009. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
10 éve használok tampont. Soha semmi bajom nem volt tőle!
2009. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

kezdheted normállal is, énis azzal kezdtem. főleg ha már használtad magad odalenn:D

több mint 10 éve használok tampont, de még egy hüvelygombám sem volt sohasem, nehallgass azilyen tamponellenzőkre.

2009. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem ment fel, tehát maradok a betétnél egyenlőre... :S
2009. nov. 26. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Próbáld minivel aza a biztos!


Am én sem értem ezt a tampon ellenességet még amikor nem is használtam tampont akkor is volt gombám. A lényeg az mint már előttem is írták hogy alaposan kezet kell mosni előtte és utánna is.

Am sztem ha koszos kézzel a betéthez nyúlsz attól is kaphatsz bacikat.

összegezve a lényeg a megfelelő higiénia!!!

2009. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!