Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kb 5 napja miután pisilek...

Már kb 5 napja miután pisilek utána fáj és kici vér is jön vele. Felfáztam vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hólyaghurutod van.Vagy felfázás miatt ,de valószínűbb,hogy valamilyen fertőzés kúszott fel a húgy csövedhez a kivezető nyíláson át.Nekem is volt ilyen,ezt mondták.Sokat kell inni,főleg cickafark teát,az átmossa a húgyhólyagod.Pisilj sokat,úgy tisztul.Tudom,fáj,de muszáj!
2008. júl. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen problémám, sajnos nem is egyszer és azt javaslom, fordulj orvoshoz, aki csinál egy gyors vizelettesztet és ír neked rá gyógyszert. Nekem mindig Tarividet írtak és mindig használt is. Jobbulást!!
2008. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sürgősen menj orvoshoz, ez nem játék! Meddővé is válhatsz! Az orvos semmi különös(kínos) vizsgálatot nem fog csinálni, a tüneteid pedig nagyon gyorsan enyhülnek majd. A házi módszerek enyhe tünetekre jók, Te is használhatod őket, de csak az orvos kezelésének kiegészítésére. Jobbulást!
2008. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Monural - erős antibiotum, egyszer kell használni narancs ízű ital. Orvos írja fel. Nagyon hatásos.
2008. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

nekem az UROGIN tinktúra vállt be

recept nélkül kapható

régebben sűrűn előfordült, most megelőzés képpen is használom néha

2008. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!