Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idegesség? Nagyobb baj?...

Idegesség? Nagyobb baj? Szédülés, émelygés, hányás-több éve!

Figyelt kérdés

Szédüléssel kezdődik és után nagyon keményen émelygek. Annyira, hogy sokszor hányáshoz is vezet. (Szerintem vagy a gyomrom fordul fel, vagy már voltam úgy, hogy így tudnék megkönnyebbülni. ) Spontán is volt már (elég sokszor), de most idegesebb korszakom élem. És van már mikor minden másnap.


Mikor először történt velem ez, akkor annyira szédültem, hogy nem bírtam felállni (és a poén része az, hogy aludtam és a szédülésre keltem fel). Elmentem dokihoz vele, erre ráfogta arra, hogy biztos keveset eszek. "Elméletileg" nincs semmi bajom. De ez nem lehet természetes.


Köszönöm a válaszokat.


2013. dec. 16. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
terhes vagy?
2013. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, meg vérkép->vashiány?
2013. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy ez több éve meg van. Van, hogy spontán lép fel van, hogy idegesség közben. A terhesség nem igen jöhet szóba.(Most is gyenge napjaimat élem)
2013. dec. 16. 11:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Vérképemmel nincs gond.
2013. dec. 16. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Kivizsgáláson voltál már a gyomroddal, epéddel? Ott minden renben van? Nem vagy nagyon sovány? Ha szedsz nyugtatót, akkor is émelyegsz?
2013. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Legutóbb (pár hónapja)mikor ugyan ez volt, csak akkor nem csak pár percig, hanem egész nap hánytam ... akkor elmentem a dokihoz és nem tudta mi a bajom. Vérképet kért, nem látott belőle semmit. Elküldött ultrahangra és ott sem volt semmi. Erre azt mondta, hogy lehet, h a vesém (?!) fázott fel. Nem tudták mi a baj. Én is ezekre gyanakszom. Elég sok savam is szokott lenni, ha olyat eszem. (Bár ezen kívül nagyobb problémáról nem tudok) Nyugtatót nem szedek. (Itt csak általános idegeskedésről beszéltem, ami az élethez hozzátartozik.) Sovány nem vagyok, pont hogy kövér. Endrokrinológián nem voltam, de a TSH-m ingadozik! Volt már 9es értékem is.. (nő létemre így nem tudom, hogy lesz gyermekem...) De erre azt mondják, hogy sokat eszem. (Ami nem igaz! Sport mellett híztam meg!) Ilyen nagyobb horderejű kivizsgálaton nem voltam, mert nem küldtek el. (lehet, hogy nem látták értelmét vagy nem tudom. Az orvosnak kéne tudnia.. )

De érzem, hogy valami nem jó.

2013. dec. 16. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs valami lelki oka?
2013. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!