Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányingerre javaslatok?

Hányingerre javaslatok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
hányás
2012. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
xDD elsőő ez nagy xD
2012. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
-
2012. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hm én fülgyulladásra aflamint és dalacint szedtem 4napig a mellékhatás hasmen és hányinger hát nálam az lett a végeredmény hogy 1,5napnyi hányás után este ki jött az ügyelet mert arra nem volt erőm hogy bemenjek a kórházba kaptam injekciókat és jobban vagyok bár már 2nap telt el azota most sem bírok enni csak inni amíg nem hánysz mindenkép igyál dedalont ha már hánysz akkor ciki vagy sem dedalonkúp ha lett volna otthon bizti nem szenvedtem volna én sem gondoltam majd csak el múlik. Ja és semmi rostos üditö még kolát se igyál azt mondják az jó hányinger ellen... Csak víz és hideg tea kortyolgatva...
2012. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha beteg vagy, ki kéne hányni, mert csak úgy leszel jobban :(

Ha meg csak úgy simán (pl. hintázás után) van hányingered, B6 vitamint javaslok.

2012. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

víz, mély levegő, ha csak szimplán hányingered van, ill. B6 vitamin, mindig segít!

ha rosszat ettél, vagy rossz a gyomrod, 1 korty házi pálinka eloszlatja a problémát, és ezt nem viccnek szánom! nekem mindig beválik, 5 perc után semmi bajom.

2012. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!