Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az embernek vetélése volt,...

Ha az embernek vetélése volt, azt évek múltával is meg tudja állapítani az orvos?

Figyelt kérdés
most 25 vagyok, de 18 évesen úgy gondolom volt egy spontán vetélésem. akkor nem tudtam, hogy mi zajlik bennem, de akkor nem védekeztünk a barátommal és 3 hetet késett, csináltam tesztet, kettőt is, és egyik sem volt egyértelmű, dokit is felkerestem, de nagyon megalázó volt a vizsgálat, azt mondta, hogy menjek vissza 1-2 hét múlva. Sírógörcsöt kaptam, lekezelő volt végig és fájt a vizsgálat, eszem ágában sem volt visszamenni. A vizsgálat után másfél héttel nagyon erős görcseim voltak és ömlött belőlem a vér. összeestem, hánytam. akkor 10 napig tartott a vérzés az első pár nap volt brutális. úgy voltam vele, hogy csak azért volt ilyen kegyetlen, mert sokat késett. Abban az időben megerőltető munkát végeztem, sokat és nehéz súlyokat cipeltem. (dokihoz nem mentem vissza) ha valóban vetélés volt, akkor maradhatott valami nyoma? meg tudja majd mondani egy nőgyógyász, hogy valaha már volt megtermékenyített petesejt? van annak valami jele?
2013. dec. 12. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,ilyen nincs.
2013. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ugye ez a későbbiekben nem veszélyezteti a gyermekvállalást?
2013. dec. 12. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,sőt.Sok nő a menzesz előtt elvetél úgy hogy nem is tudott róla.Nem tudott megtapadni rendesen,vagy genetikai dolog.A te esetedben is ezek valamelyike játszhatott közre.Viszont ha a te spontán vetélésed,nem zajlott volna le rendesen,pl nem tud az egész maradéktalanul távozni,szükség lett volna eü tisztitásra,akár vérmérgezést kaphattál volna,inkább nem is rémisztgetlek.Egy vetélés ilyen hosszú vérzéssel jár.Ha nem lett orvossal kezelendő bajod belőle,nem láthat meg semmit. :)
2013. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetheti. De nem maga a vetélés,hanem a vetélés oka. Persze ez nem biztos. Minden esetre,ha gyereket szeretnél mond el az orvosnak,hogy volt ilyen problémád.
2013. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!